אילוף כלבים בחיפה

חברת הכלב ואתה פטסטופ בע"מ, מעניקה שירותי אילוף כלבים בחיפה והצפון בהתאמה אישית ובהתאמה לצורכי הלקוח. החברה עוסקת בתחום הכלבנות למעלה מ-15 שנה ועם ניסיון בתחום ההדרכה.

אילוף בסיסי פר מפגש
אילוף בסיסי מתאים לכל מי שיש לו כלב, אילוף בסיסי כולל פקודות בסיסיות כמו: שב, ארצה רגלי ואסור. האילוף מתבצע במפגשים שקובעים מראש. מספר המפגשים נקבע לפי בקשת הלקוח ועד להגעת תוצאה מספקת עבור הלקוח.
אילוף בבית / בפנסיון
ישנם כמה שיטות לעבוד עם הכלב שלכם בשביל לאלף אותו בצורה הטובה ביותר.
אילוף בבית בין 8-10 מפגשים שאתם נשארים עם שיעורי בית לתירגול,
אילוף בפנסיון מתאים בדרך כלל לאנשים שאין להם הרבה זמן לשיעורים או לכלבים עם בעיות חשיפה וכדומה שאותם יותר יעיל לפתור באילוף בפנסיון.
אילוף בפנסיון לוקח בערך חודש משתנה מכלב לכלב ולבעיה.


פתרון בעיות התנהגות
חשוב להבין שכלב שמפתח התנהגות בעייתית, מקשה לנו, הבעלים, על חיי היום יום שלנו וגם של הכלב עצמו. צריך לזכור שכלב בבית הוא חלק בלתי נפרד מהתא המשפחתי. והמטרה של כולנו שתיהיה לנו משפחה נעימה ואוהבת. אנו חייבים להבין מה הבעיות שלו ומעיין הן נובעות, ברגע שנבין זאת נוכל למצוא פתרון קבע איתנו פגישת ייעוץ על מנת שנוכל לאבחן את הכלב שלך ולתת לך פתרון מושלם.
המלצות על אילוף כלבים
לתאום פגישת יעוץ ופרטים על אילוף
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי / או חייגו 1-800-21-21-10

 מאשרת קבלת דיוור בנייד ובמייל

באילוף כלבים יש המון שיטות עבודה, בחברת הכלב ואתה פטסטופ בע"מ אנו מאמינים שלא נכון יהיה לבחור שיטת עבודה אחת בלבד. כל הכלבים כמו כל בני האדם שונים זה מזה ולכן יש צורך בהתאמה של דרך האילוף גם לכלבים וגם לבעלים.
בשביל שנצליח להגיע למקסימום תוצאות באילוף, ברגע שלבעלים יהיה נוח ולא מתסכל אז גם הכלב ירגיש שהוא מצליח באילוף.
בצורה זו  נוכל להגיע למקסימום תוצאות ונשמר את האילוף לאורך זמן.
המאלפים שלנו עוסקים באילוף כלבים בחיפה והקריות ומגיעים גם לבית הלקוח. המאלף  מאבחן את הכלב ואת הבעלים ובאותו הרגע ממליץ ללקוח באיזה שיטת אילוף מומלץ לעבוד עם הכלב שלו בכדי להגיע למקסימום באילוף.

 

 

 

כאשר אנו בוחרים באיזה שיטה לעבוד אנו בוחנים גם את הבעלים וגם את הכלבים,
כלב מסוים ידרוש יותר עבודה על הבעלים כדי שהבעלים יהפוך לדמות מנהיג בלהקה הביתית, מצד שני לכלב אחר ישנה בעיית חשיפה שבגללה הכלב עושה צרכים בבית או תוקף כלבים אחרים וכאן יתאים אילוף בפנסיון.
באילוף פנסיון אנו נמצאים עם הכלב במעקב צמוד אתם מוזמנים להתייעץ איתנו בשביל שנוכל לתת לכם את הפתרון המושלם לכלב שלכם בדרך
לאילוף המושלם או פתרון בעיית ההתנהגות. לפרטים נוספים צרו קשר.

חדש! אפליקצית 'הכלב ואתה'
לעדכונים ומבצעים הורידו את האפליקציה: