לקוחות ממליצים

לצחי אריק וכל הצוות מהכלב ואתה

המפגש הראשוני שלי עם צחי היה בדוכן בגרנד שבו הוא ניסה לשכנע אותי לרכוש ממנו אוכל. מפה לשם התגלגלה שיחה שבה הוא סיפר לי על הפנסיון שיש לו, על האילופים ועל הטיפול שלו בכלבים חולים שזקוקים לטיפולים תרופתיים. סיפרתי לו שלאחי יש כלב חולה סכרת שמקבל טיפול הזרקתי של אינסולין פעמיים ביום בשעות קבועות ואוכל מיוחד מדוד במשקל.

שאלתי אותו האם גם כלב "בעייתי" יוכל להגיע ולשהות בפנסיון. התשובה שקיבלתי הייתה חד משמעית כן. בין פגע הכלב של אחי לצחי התפתח סיפור האהבה. בימים בהם שהה פגע בפנסיון צחי היה מגיע לתת לו את זריקת האינסולין גם מעבר לשעות העבודה. צחי ואריק טיפלו בפגע במסירות כאילו היה הכלב האישי שלהם. אם הזמן אני שחרדתית יותר כלפי הכלבים שלי שחררתי והבאתי את כלבי שוורצי לפנסיון, שוורץ שהיה כלב מפונק זכה ליחס של נסיך היה צמוד לצחי ואריק מהרגע שהגיעו לכלבייה ועד הרגע שהלכו הביתה

לאחר שכלבי האהוב הלך לעולמו מהשיחות שהיו לי עם צחי הבנתי שהפיתרון לצער שלי הוא כלב חדש. צחי היה שותף מלא בבחירת הגורון. מסתבר שהבחירה שלי הייתה בחירה מוצלחת אבל לא קלה. קיבלתי כלב אנרגטי שובב ולא ממושמע.

לאחר הרס הבית שלי כמעט והרמתי ידיים רציתי למסור את הגור. שיחות מרובות טלפוניות בכל שעות היום, הדרכה מקצועית, ליווי נפשי וייעוץ בשילוב עם אילוף הצלחתי ללמוד לחיות עם הכלב החדשפרענקי.

פרענקי פוקד את הפנסיון פעם בשבוע לפנסיון יום לפריקת אנרגיות והוצאת מרץבסוף יום שכזה אני מקבלת כלב גמור,סחוט ועייף ל– 24 שעותפייר שווה כל שקל!!!

החיבור שנוצר לי עם הפנסיון גרם לי לרצות לבוא ולתת מעצמי וכן מצאתי את עצמי מגיעה פעם בשבוע לכמה שעות להתנדב ולעזור בפנסיון.

בקיצור– "הכלב ואתה"- לא רק פנסיון זה משפחה וחברים אמיתיים!

תודה על העזרה, ההקשבה,
התמיכה ברגעים הקשים
ובעיקר על האושר שאתם
גורמים להולכים על 4
אביבית פישלר ופרענקי

הכלב ואתה שלום

לפני חודשיים אני וחברתי החלטנו לגדל כלב.

הכיוון הכללי היה כלב גיזעי עם תעודות…
לאחר חיפוש לא פשוט, "בטעות" הגענו לכלב ואתה של חברי היקר צחי.

שם הוא אמר אולי שאולי אשקול לאמץ כלב ותוך כדי הידברות הכניס אותי לאחד התאים. היו שם שני כלבים קטנים ומתוקים.

בצ'ילי בתאהבנו במקום, כלבת זאב מעורבת ומדליקה מלאת חיים ושובבה.

לא היססנו לרגע ולקחנו את האוצר הקטן הביתה, עדיין לא הבנו כמה זכינו..

גילנו כלבה מדהימה שמהיום הראשון כבר הבינה שהשירותים הם בחוץ.
מאותו יום הפכנו למישפחה אמיתית אני יוליה וצ'ילי

אני מודה לצחי והצוות על המתנה הניפלאה שקיבלנו ממנו ועל רוחב הלב שלו

כשהוא אוסף כלבים עזובים ודואג להם לבית חם

 

תודה ענקית ממני
שמעון ויוליה וכמובן מצ'ילי

לכלב ואתה

לאחר שהבאנו את פאזל (גור ביגל גזעי בן עשרה חודשים)

שהוא כלב  שאוהב להתפרע, להרגיש חופשי וה"בוס" ,

הופתענו לקבל לאחר 15 ימים בלבד כלב מאולף בצורה יוצאת דופן,

הכלב הפסיק למשוך, הולך לייד כשאומרים לו, מתעלם מכלבים אחרים,

פשוט מושלם ! :)

תודה רבה לכם צוות "הכלב ואתה"
ובמיוחד לצחי ! עשיתם עבודה נהדרת. מפאזל

אריק וצחי המקסימים

כבר שנתיים שאנחנו מכירים ונהנים מהשירות המצויין שאתם מעניקים לפיצ'י שלנו.

קודם כל שירותי פנסיון כשאנחנו נוסעים לחו"ל.  אנחנו יודעים שהפחדנית הקטנה שלנו מטופלת באהבה ובתשומת לב ו

ואנחנו יכולים לנפוש ברוגע מסויים למרות שמתגעגעים בטירוף.

 

אפילו מקבלים צילומים בזמן אמת כדי לוודא שה"תינוקת שלנו" אכן בסדר.

 

כמו כן ליעד נהנה בחופש מסשן אילוף של הכלבה יחד עם חברים במקום ירוק וכפרי כשגם הילדים וגם הכלבים נהנים ומבלים.

 

וגם זה ראש שקט לדעת שמצאנו בילוי קיץ מוצלח לשניהם.

 

ולאחרונה גם מזון משובח שמגיע עד הבית כשסוף סוף מצאנו את סוג האוכל שהפרימדונה הקטנה נהנית ממנו.

בקיצור נכנסתם לנו למשפחה.
תודה אפרת ליעד ופיצ'י

לצחי המאלף כלבים

כבר בשיחת הטלפון הראשונה קיבלתי את הרושם שצחי הוא איש מקצוע מיומן ובעל נסיון עשיר, ולא היה לי קשה לבחור בו לאילוף של צ'יפס הכלבה שלנו.
צחי יצר איתנו ועם הכלבה קשר נעים וזורם מיד עם הכנסו הביתה ושמחנו לקראת בואו בכל פגישה. כל בעיה שהעלנו בפניו מיד קיבלה התייחסות, וכך גם הבנו את הבסיס לבעיה וגם קיבלנו פתרונות מעשיים ומידיים לה. שלא לדבר על היצירתיות לפתרונות שהפתיעה כל פעם מחדש והעלתה חיוך על הפנים. והכל בנועם, הומור וכבוד. אהבנו את הפשטות שבאילוף ואת הישר ולעניין בלי יותר מדי עניינים.
צחי שיתף את הילדים שלמדו גם הם את רזי האילוף ועשה זאת בגובה העיניים ובכיף גדול, כן כן, מסתבר שהוא גם איש חינוך איכותי… אז תודה רבה על אילוף מאלף ולא רק אנחנו שמים לב לשינוי בצ'יפס, גם הסביבה שלנו מציינת זאת

משפחת קרפוביץ
זכרון יעקב

לצוות “הכלב ואתה” ובמיוחד (צחיייי)

רציתי להודות לכם על אחלה שירות אם זה באילוף הרגיל והמתקדם או בפנסיון, הכלבה עובדת כמו שעוןןןןןןןן, עבר כחודשים מאז שראיתי אותה וכאשר חזרתי הכלבה עובדת כמו אלופה הטמעת הפקודות אצלה זה משהו אדיר לא שוכחת ועושהה הכול. על שירותי הפנסיון אחלה שירות אתם אחלה אנשים רק ממליץ עליכם אם זה לפנסיון וגם לאילוף ובמיוחד לאילוףףףףףףף.

עוד משהו האוכל נגמר,
צריך לעשות עוד הזמנה בקרוב  😛

מלקוח מרוצה מאד
פרחאן סעיד

צחי ואריק היקרים שלנו!

הסיפור שלנו לא היה קל- זוג בשליחות לבוסטון והכלב אצל סבתא גאולה מחרב לה את הגינה…שריף ממש!

ג'אז כבר היה באילוף כשהיה גור אבל זה לא ממש עזר- לכלב יש אנרגיות שאי אפשר לעמוד בהן (בכל זאת גולדן מעורב…)

וכך מצאנו עצמנו חסרי אונים פונים לצחי ואריק שהרגיעו וטיפלו במקצועיות רבה (והכל דרך הטלפון!!)

 

בחופשה קצרצרה בארץ גילינו שהכלב לא רוצה לעזוב את המקום-עד כדי כך שהחלטנו להשאיר את ג'אז יותר מחצי שנה בפנסיון! קיבלנו כלב רגוע יותר, שמח יותר. הוא כל כך נהנה בפנסיון

שזה היה ממש מעליב. לא התגעגע בכלל..

ברור לי שלצחי ולאריק הוא יחזור לכל חופשה (זו גם חופשה עבורו. גן עדן של כלבים!!) ואפילו ל"גן יומי" אם צריך לפעמים. הרווח כולו שלנו!!

אתם מדהימים ואנשים שכיף ורצויי להיתקל בהם יותר בחיים- הן כמאלפים והן כבני אדם!!

ג'אז מוסר את אהבתו להורים השניים שלו…

תודה ענקית ומכל הלב!
מעיין ואופיר בן-ישי וג'ז

לאריק וצחי היקרים

לפני כשלוש וחצי שנים הבאנו הבייתה את גורגי המתוק: לברדור משגע בעל חיוך מדהים,טוב לב ורצה רק לשחק! עם הזמן התרגל גורגי להיות הבוס בבית ופתאום נפל האסימון- הכלב צריך להיות קצת מחונך… חיפשנו ובדקנו והחלטנו לשלוח את גורגי לאריק וצחי בתנאי פנסיון. דאגנו,חששנו ובמקום מסויים גם לא האמנו…
וראו איזה פלא:

 

אחרי שלושה שבועות של אימון אינטנסיבי חזר גורגי הבייתה אותו כלב מדהים אבל עם הבנה: אין קפיצות על ספות ומיטות, אין לעיסות והמילה לא פתאום ברורה! אין לנו מילים על ההצלחה ומעבר לכך:

על ההתעניניות והנכונות לעזור והתחושה שיש מי שיעזור כשקשה גם אחרי שהאילוף הסתיים! אנחנו מודים לאריק וצחי על המקצועיות, הרצון הטוב,ההקשבה והתמיכה

 

ודבר אחד בטוח-אילוף אמיתי ומשמעותי-
רק בכלב ואתה!

בברכה
ענבל ואבי גל וג'ורג'

לחברת הכלב ואתה

אני ממליצה בחום רב על חברת הכלב ואתה בבעלות אריק וצחי כפתרון גאוני לכל הכלבים שזקוקים לאילוף מכל הסוגים

(התנהגות ,משמעת וכו…) , אילוף קבוצתי , ייעוץ מקצועי מלונה כשנוסעים לחו"ל וכו… . לכלבה שלי (האסקי סיבירי) היו הרבה בעיות התנהגות ומשמעת והם הצליחו לפתור אותן בצורה מקצועית ביותר וזה לא נגמר שם, לצערנו הרב בחיפה וסביבתה אין פארק כלבים לכן אני שומרת עדיין על קשר עקבי שבועי עם חברת הכלב ואתה, בזה שאני משאירה את הכלבה שלי בפנסיון באמצע שבוע ובסופי שבוע לפחות ללילה אחד או שתיים.

והמטרה בכדי שתפרוק אנרגיות בריצה במרחב הגדול ממדים. לכלבים לא מספיקה הליכה כמה פעמים ביום, כלב צריך לרוץ ,פנסיון הכלב ואתה הוא הפתרון היא חוזרת הביתה רגועה ,ממושמעת, בנוסף היא נחשפת לכלבים אחרים ומתנתקת קצת מהמשפחה ולא מפתחת תלות.

 

בכל המהלך הזה אריק וצחי יכולים לזהות באם ישנם עוד בעיות אצל הכלבה שלי שנוכל ביחד לפתור אותן.
חברת “הכלב ואתה” נתנה לי מענה ופתרון לנסיעות שלי לחו"ל ונסיעות בארץ כפנסיון לכלבה שלי, הכלבה שלי מקבלת טיפול מקצועי, איכותי חם ואוהב.

 

לא נותר לי אלא להגיד לשניכם באמת תודה רבה על הכל, הצלחתם לפתור לנו את כל הבעיות וזה בזכות המקצועיות, האדיבות והטיפול האיכותי והחם של שניכם .יישר כח.

שאדיה וליה

צחי ואריק היקרים!

15.02.2012

היום חזרתי מפנסיון "הכלב ואתה" של צחי ואריק, הייתי שם 4 ימים וכל כך נהנתי! עד כדי כך נהנתי, שכשאמא שלי, שרון, באה לקחת אותי, נבחתי עליה, לא רציתי לחזור הביתה! נהנתי מהמרחב,

סוף סוף יכולתי לרוץ ולשחק עם עוד כלבים, נהנתי מהיחס החם והאוהב של צחי ואריק שכל הזמן חיבקו וליטפו אותי ונהנתי שהיה לי קצת חופש מהאמא ההיסטרית שלי…

 

צחי, אריק ואני לא מכירים זמן רב אך החיבור ביננו היה מידי, חיבור חזק, הרגשנו ישר שאנו מבינים אחד את השני. צחי ואריק מיד זיהו את צרכיי, ראיתי עליהם שכלבים זה כל חייהם והם יתנו הכל עבורי ועבור חבריי.

בנוסף לחום והאהבה שקיבלתי מצחי ואריק, היו בפנסיון גם ילדים שליטפו אותי, שיחקו איתי, הריצו אותי, הוצאתי כל כך הרבה אנרגיה ועכשיו אין מאושר ממני.

 

אך כמו שאמרתי…. היום הכל נגמר, אמא באה לקחת אותי… עכשיו אני בבית שלי, משלים שעות שינה אחרי ארבעת ימי הנופש שלי. עצוב לעזוב, אך הבטחתי שעוד אשוב לבקר!

בכל מקרה אני ממליץ מכל הלב על פנסיון "הכלב ואתה" של צחי ואריק, אתם לא תתאכזבו!

מולי.
נ.ב. – דברי אמא: "הכל נכון..."

הי אריק,

אני עדיין חדש אצלכם אבל ללא ספק השירות והמענה טובים מאוד, לראייה אני וקוצ'ה מעדיפים אתכם על פני פנסיון אחר זול יותר וגם קרוב יותר למקום מגורי.

תודה על הכל,
דני

שלום

בשלב מסוים אחרי שלקחנו את שיף הגיע המצב ששנינו (סטודנטים שעובדים ולומדים) לא יכולים להיות איתו כל היום ולהוציא אותו על מנת שיוציא אנרגיה
ולא ישתגע לבד בבית.
התחלנו בחיפוש ולמען האמת פעמיים הגענו למקומות שעוד לפני שנכנסו אמרנו לעצמנו שאת הכלב שלנו אין מצב שאנחנו משאירים במקומות האלה.

חבר המליץ לנו על הפנסיון"הכלב ואתה" ואמרנו שננסה ואם גם הפעם זה לא ירגיש נכון צריך לחשוב בכיוון אחר. הרמנו טלפון ומהשנייה הראשונה שצחי ענה לי הבנתי שפה יש לנו מנצח.
בשיחה של רבע שעה צחי נתן לנו תחושה שאין מה לדאוג, הכלב מגיע למקום טוב ואכן ה"וייב" היה אחר. יש שיגידו פעם שלישית גלידה .. אנחנו אומרים הגענו לצחי ואריק לפנסיון "הכלב ואתה".. :)
כל פעם ששיפקי מגיע ל"גן" כמו שאנחנו קוראים לזה- הוא שוכח מי אנחנו, מקשקש בזנב ונכנס ליום כיף עם כל חברי הפנסיון.. חוזר הביתה עייף ושמח…ואין ספק שהוא נהנה שם…

 

לכל מי שמתלבט ולא יכול להחליט.. שמעו לנו..אין מה לחשוב..
הכלב שלכם יהיה במקום הכי טוב אחרי הבית שלו אתכם.

בברכה
עמנואל איריס ושיף

לאריק וצחי

כל סיפור ההיכרות עם אריק וצחי התחיל במציאת כרטיס הביקור של אריק בתיבת הדואר שלנו. הגענו לאריק וצחי המקסימים לאחר אילוף לא מוצלח עם הרועה הגרמני שלנו צ'יף כשהיה בן שלוש שנים. היום היפהפה הזה כמעט בן חמש וחצי שנים ובמשך השנתיים וחצי האחרונות אריק וצחי מלווים אותנו בכל דבר, בכל זמן ובכל מקום, באם זה בעיות של משמעת והתנהגות, באם זה בעיות של זמני אוכל וכדומה.

שני החבר'ה המקסימים האלה עושים עבודת קודש ועושים אותה עם כל הלב ועם כל הנשמה ונותנים מעצמם המון. באם אתם שואלים אותנו האם אנחנו מרוצים התשובה היא חיובית, מאוד מרוצים וממליצים על שני המאלפים הגזעיים האלה בחום רב לכל אחד שרוצה להגיע להישגים כלשהם עם הכלב שלו.

מאחלים אנו לכם, אריק וצחי, המשך מוצלח בכל מעשה ידיכם ובכל אשר תלכו – יישר כח!

אוהבים אתכם מכל הלב ...
דודי, מירה, גל, תומר וכמובן גם צ'יף.

הכלב ואתה שלום

כלבתי מוקה חזרה הביתה אחרי סופשבוע ארוך בפנסיון. היא עדיין ישנה, כמעט 12 שעות רצוף. כנראה הוציאה אנרגיות שמעולם לא חוותה. זו פעם 2 שהיא נשארת ומאוד מרוצה. לי מאד החמיא שצחי ואריק התלהבו ממוקה וציינו כמה היא יפה ונינוחה וכאמא אין יותר מספק מזה.

ממליצה בחום.
אסתי

גידלנו כלב, עם מגוון של בעיות שמאלפים קודמים לא הצליחו לפתור. החל מחרדת נטישה ותלות קשה בנו וכלה בעשיית צרכים בלתי פוסקת בתוך הבית.
הכנסנו אותו, עם המון חששות, לפנסיון ולאחר תקופה קיבלנו בחזרה את הכלב המדהים שידענו שהוא יכול להיות.
אין יותר צרכים בבית, אין הרס ובלגאן, הטיולים איתו הפכו למשהו חיובי ואנחנו ממש נהנים ממנו.

אז תודה, מכל הלב :)
מיכל סמי
ליעוץ חינם ופרטים נוספים
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם האפשרי / או חייגו 1-800-21-21-10

 מאשרת קבלת דיוור בנייד ובמייל

חדש! אפליקצית 'הכלב ואתה'
לעדכונים ומבצעים הורידו את האפליקציה: